Динамо Киев

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Динамо Киев » Новости » Демба Туре: "Українським клубам вже забивав"


Демба Туре: "Українським клубам вже забивав"

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://fcdynamo.kiev.ua/download/image/25450l.jpg

У останній день дозаявочної кампанії лави «Динамо» поповнив форвард Демба Туре. Сенегалець вже прибув до Києва, пройшов медогляд і почав тренуватися разом з новими партнерами. Незабаром вболівальники зможуть побачити Демба Туре в дії, а поки футболіст люб’язно погодився розповісти про себе.

- Як сталося, що ти опинився в «Динамо»?

- Я знаходився вдома, коли мені подзвонив агент і сказав, що в нього є кілька пропозицій. Зокрема, є можливість поїхати до Києва, у «Динамо», якому вкрай потрібний форвард. «Динамо» я знав через багаторічні виступи у Лізі чемпіонів, тому одразу погодився. Сказав: «Добре, я згоден переїхати до Києва».

- До цього ти багато років виступав у Франції та Швейцарії. Розкажи про цей період.

- Я поїхав до Франції, коли мені виповнилося 10 років. Почав навчатися в футбольному центрі підготовки клубу «Олімпік» в Ліоні. Свій перший професійний контракт з «Олімпік» підписав у 18 років і впродовж 3-х років входив до складу головної команди клубу. Під час мого перебування «Олімпік» двічі ставав чемпіоном Франції. Через дуже високу конкуренцію я не потрапляв до основи, тому, коли сталася нагода, перебрався до швейцарського «Грассхоперсу». У ньому грав упродовж 2-х з половиною років і, здається, зумів показати свій потенціал. Але мені завжди кортіло грати у клубі з лігочемпіонівськими амбіціями. Один з них - київське «Динамо». Тому я охоче скористався нагодою.

- За амплуа ти форвард, але голів на твоєму рахунку не так вже й багато…

- Я люблю і вмію створювати гольові ситуації у центрі. Але тренери ставили мене переважно на фланги. Хоча мені краще грати на гострі атаки. Впевнений, що більше користі приніс би на позиції висунутого форварда, аніж правого нападника. Втім я абсолютно згоден з тим, що, як нападник, я маю забивати граючи на будь-якій позиції.

- У знаменитому клубі «Олімпік» (Ліон) тобі доводилось тренуватися і грати поруч з відомими футболістами?

- Звичайно! Я грав разом із Вікаш Дорассо, Сонні Андерсон, Жуніньо, Едмілсон… Мені по-справжньому поталанило!

- Як ти оцінив би рівень швейцарського чемпіонату?

- Він доволі непоганий. Але для успіхів у єврокубках цього замало. До речі, у складі «Грассхоперсу» я грав проти дніпропетровського «Дніпра». Тоді ми програли 2:3. Один гол у ворота українців забив я.

- Ти знаєш, що український чемпіонат за рівнем значно поступається провідним європейським чемпіонатам? Але всюди публіка любить, коли багато голів…

- Сподіваюсь, що тренери нададуть мені можливість і достатньо ігрового часу, щоб забивати. І забивати якомога більше! Щодо рівня чемпіонату, то немає особливого значення, що український чемпіонат слабший, скажімо, за французький. Головне, щоб той чи інший клуб був лігочемпіонівського рівня. У Європі не багато знають про український футбол, але чудово обізнані про київське «Динамо».

- Ти взятий в оренду до закінчення нинішнього сезону. Тобто попереду у тебе 2-2,5 місяці, впродовж яких маєш як слід показати себе. Чи вистачить тобі часу?

- Я націлений зробити все можливе, щоб якнайшвидше призвичаїтися до свого нового клубу, його манери гри. Сподіваюся, що швидко знайду взаєморозуміння з гравцями, які складають його кістяк. Якщо це станеться, все буде гаразд. І тоді, чому б не залишитися у «Динамо» ще на 2-3 роки?! Це було б чудово.

- У тебе були бесіди з керівництвом клубу, тренерами?..

- Так, звичайно. Я мав зустріч із помічником головного тренера. Вчора бачився із президентом клубу, ми привітали один одного… На жаль, поки спілкуванню заважає мовний бар’єр. Тим не менше, я вже встиг відчути, що динамівці – люди приємні і доброзичливі.

- Ти вже встиг потренуватися у Конча-Заспі?

- Так, вчора я займався у загальній групі і в мене залишилися найкращі враження.

wwwfcdynamo.kiev.ua

0

2

Понт з тих іноземців... краще нашого більшв польза буде:)

0

3

ну как видели,он сегодня дебютировал!!!!!!
Я конечно панимаю,что у него мало времени - но это ужасно!!!!! У него скорость меньше чем у Мили или Клебера или даже Шацкого!!!!!!
Мне , откравкнно,не понравился!!!!!!

0

4

А куда кстати, он подевался? Обратно отдали?
Я так вроде в нем ничего особонного не заметила, да и выходил он мало. Но потелевизеру вроде как хвалили.

0

5

Бабуля написал(а):

А куда кстати, он подевался? Обратно отдали?

Отдали обратно, и правильно сделали, тут другой вопрос, а нужно ли было его вообще брать...

0

6

Как всеГДА наша селекция проваливается,привезли папуаса,баксов немного срубил и назад,а как игрок ну никакой,вместо него можно было и молодежь пропустить.Буряка и Сабо уже год назад надо было ГНАТЬ!

Отредактировано F.C.D.K (2007-06-18 13:08:38)

0

7

F.C.D.K написал(а):

Буряка и Сабо уже год назад надо было ГНАТЬ!

а воз и ныне там! они ещё наверняка леть 10 будут в Динамо! К сожилению.....
А Туре дамой поедит!

0


Вы здесь » Динамо Киев » Новости » Демба Туре: "Українським клубам вже забивав"