Динамо Киев

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Динамо Киев » Игроки » Мой динамовский кумир


Мой динамовский кумир

Сообщений 1 страница 30 из 31

1

Предлагаю всем рассказать о своём любимом игроке в Динамо. При чём подойти до этого задания чуток творчески. Тоесть  оформить это как статью, сочинение, может даже стих. Расскажите почему вам нравится этот игрок, его преимущества над другими, как давно бы за него болеете. Возможно оставте какую-нибудь интересную фотку вашего кумира (только чтобы её не было на форуме).
Ну так что дерзайте ребятки!!! Очень жду ваших работ! ;)

0

2

Вот моё творение :) 
Мой динамовский кумир - Олег Гусев!
Хто не знає, що таке щастя – подивіться на щасливих дітей. Щасливі, вони скакають на одній ніжці, готові стрибнути до неба і верещать від радості. Щастя – це ясне сонечно і блакитне небо, і коли тебе люблять.
Для мене щастя – то моє життя. А життя – то моя любов до Динамо. Кожний динамівець може бути щасливим, бо його люблять мільйони. Як на мене, то більшої уваги і любові заслуговує мій улюблений гравець – Олег Гусев.
Задаюсь питанням, чому саме він? І одразу виникає в уяві безліч аргументів за, але найважливіший з них той, що Олег – найкращий. Олег Гусев – яскрава футбольна особистість, унікальний гравець, людина віддана своїй справі. Його карьєра почалась у невеличкій команді, і вже за декілька років він пробився до провідного  футбольного клубу країни. Але ж не тільки потрапив туди, але й засяяв  в Динамо і до сих пір показує нам багатогранність свого таланту. Найбільше мене приваблює в ньому його жага до перемоги, його відданість команді. Олег викладається на полі на всі 100, знаходить сили в собі в найскрутніших моментах. Його швидкість, техніка, бачення поля, футбольне мислення роблять його унікальним і незамінним гравцем як в Динамо, так і в національній збірній України.
Але в першу чергу він – людина, яка любить читати, грати в більярд і теніс, має виняткове почуття гумору, обожнює свою сім’ю і пишається своїм синочком. Олегова усмішка – то як сонечко серед похмурого неба, і наче світ зупиняється довкола, коли він посміхається. Але для мене він – кумир. Олег – саме той футболіст, який отримає мою підтримку в будь-який момент.
Олеже, щоночі хтось думає про тебе перед тим, як заснути. Для когось ти означаєш цілий світ. Хтось міг би не народитися, але народився заради тебе. Ти –особливий і унікальний. Хтось, про чиє існування ти навіть не здогадуєшся, любить тебе. Ти заслуговуєш на те, щоб бути щасливим!

0

3

Емоції…коли вони переповняють здається , що крім тебе і твоїх поглядів на цьому світі нічого і нікого немає. Вони тривають недовго, але почуття які з ними приходять , як би ми того й хотіли-неможливо описати. Ти починаєш розповідати 300 слів у секунду, махаєш руками, але  водночас розумієш, що не можеш зв’язати жодного речення…все в тебе на обличчі-твоя посмішка, рухи-погляд!  В очах віддзеркалюється вся радість і лють, весь гнів і щастя-очі  то дзеркало душі! Але як там би не було-навіть те, здавалось би, незв’язне речення-то є поштовх до дії для інших людей, сила, що змушує задуматися над життям і може, навіть, відкрити безліч відповідей на запитання яких так довго ви шукали…
Але ви спитаєте при чому цей вступ до футболу, до теми розповіді про мого улюбленого гравця? Все дуже просто-саме емоції нам допомагають вибрати когось із тисячі і поставити на найвищу вершину, саме емоції  керують нашими поглядами і словами. Я особисто почала захоплюватися грою мільйонів не так й давно, але найбільш потужним сплеском тих же емоцій був саме Мундіаль 2006! Олександр Шовковський після цього чемпіонату став улюбленцем багатьох українців та інших народів! Але запитаєте чому саме Олександр ? Dи почуєте відповіді: зловив пенальті, допоміг команді, Україні - так це все вірно. Але, знову, перш за все - це емоції в яких відображувались і гордість за нашу неймовірно прекрасну країну,  за УСІХ гравців ЗБУ, щастя, радість…сльози ! Та після ЧС українські вболівальники знов поринули в переживання українського масштабу-Чемпіонати та Кубки. І саме на цих матчах , на мою думку, почали загартовуватися  справжні вболівальники - люди, які підтримували свою улюблену команду навіть , ще раз підкреслю, навіть у складні моменти поразок та розчарувань! Мені було дуже гірко чути від тих хто вихваляв Олександра за зловлені пенальті, зовсім беззмістовні меседжі на його адресу! Хіба так поступає справжній вболівальник? Ні! Цитую, як сказав сам СаШо в он-лайні на цю тему:
: «Я считаю, что настоящий болельщик должен верить и поддерживать в первую очередь свою любимую команду, не оскорбляя и не уменьшая достоинств игроков команды соперника и их фанов, радоваться их победам, огорчаться вместе с командой поражениям, но главное верить в команду.»
Я завжди вірила в свою команду, у воротаря та усіх гравців і я впевнена, що завдяки тисячам таких вболівальників та професійності гравців Динамо ми отримали Кубок України!!! Де Олександр знову продемонстрував свою майстерність, вміння захищати ворота –він дійсно заслуговує на звання СПРАВЖНЬОГО ДИНАМІВЦЯ та мого най улюбленого гравця!!!!!!!!! І також, кажучи улюбленою фразою СаШо: « Ни одно желание нам не дается без силы позволяющей его осуществить!» ,я надіюсь, що моя мрія зустрітися з улюбленим гравцем здійсниться !

-2

4

М’яч перемоги або як я хотіла зустріти Сашка …

   Хто може заперечити , що мріяти марно , що не варто сподіватися на диво , яке може статися у найнесподіваний момент ? Не вірите у казку ? Тоді я спробую Вас переконати у протилежному . 
   Майже з кожного куточка України приїхали до чарівного міста Києва найпалкіші поціновувачі українського футболу – переможці акцій від ВАТ «Укртелеком» та Федерації футболу України «Підтримай улюбленого гравця» , «Матч прогноз» , «Стань гравцем ОГО» !  На протязі цілого місяця запеклих ігор «Мундіалю 2006» українці мали змогу спрогнозувати один із 25 матчів чи підтримати улюбленого гравця своїм побажанням… Будучи запеклою вболівальницею футболу,  я не пропустила жодного матчу за участю нашої збірної у Німеччині та  тримала кулачки за кожного гравця . Звичайно , як і кожен вболівальник,  я мріяла побачити « українське диво» -  збірну , яка вперше  вивела Україну на ЧС !!! Тому,  дізнавшись про акції , які влаштовував генеральний спонсор Національної збірної України з футболу «Укртелеком»,  я сміливо вирішила для себе здійснити найзаповітнішу мрію побачити своїх кумирів. Акція «Матч-прогноз» полягала в тому , що українці могли спрогнозувати один з 25 матчів чемпіонату і виграти призи та зустріч з футболістами. Пропустивши передачу на каналі ICTV,  де можна було дізнатися,  за який матч йшло голосування , я  ткнула пальцем у небо і подзвонила за першим номером ( номер на футболці улюбленого гравця О.Шовковського), і приблизно  через 3 дні мені зателефонували і поздоровили з перемогою!!! УРА !!! А тепер здогадайтесь ,яка я була щаслива  !?   А… ще дещо  згадала… Укртелеком проводив аж 3 акції , тому,  підстрахувавши себе на випадок  невдачі , я  взяла також участь ще й у  акції «Підтримай улюбленого гравця» За її умовами вболівальники мали змогу відіслати побажання улюбленому гравцеві збірної по футболу  і найприкольніше -  те , що авторів кращих поздоровлень  визначають самі футболісти , які вручатимуть особисто подарунки – сертифікат на підключення до Інтернету  (про що я мріяла вже два роки) , а також сувеніри з символікою збірної та автографами. Не маючи сумніву щодо кандидатури улюбленого футболіста  я написала власне побажання на сторінці  О. Шовковського  - вірші про збірну України.

Чути плескіт у долоні ,
Вигук : «Україно»-
То кричать на стадіоні
Вболівальники країни.

Наша збірна по футболу
В Мундіалі грає,
Український рідний прапор
В перший раз там сяє!

Ми підтримаємо разом
Наших футболістів, -
Збірна України точно
Займе перше місце!

Ні суперники, ні судді,
Наших не зламають,
Дух і сила підбадьорять, -
Наші забивають!

А від мене побажаю –
Вірити у краще.
Знайте, на весь світ покажем
Кращі результати.

   Напередодні матчу «Україна – Швейцарія» не знаю звідки , але в мене було присутнє якесь  передчуття  щодо СаШо. Бабуся перехрестила через екран Шевченка ,а я Шовковського ,  наче знала , що ця гра буде  надважкою для голкіпера.. І ось серія після матчевих пенальті  для СаШо … перший м’яч  зловив  - УРА!… я пообіцяла , що напишу вірш подяки і захоплення грою  Олександру  … тільки б він зловив ...Yes!!!!!Так ! Він це зробив!! Третій м’яч я вже ловила разом з ним…  Наступного дня вірші вже були відправлені СаШо у вигляді побажання!

Воротар Шовковський Саша -
України гордість наша!
Він голи не пропускає,
Виграти допомагає!

М’яч з далека Саша ловить,
І з пенальті навіть зловить.
Він голкіпер - вищий клас,
Поздоровлення прийми від нас!

То ж суперники - не мрійте,
Перед матчем не радійте,
Бо не заб’єте в ворота,
Ви жодного до нас м’яча!

Збірна в перед Вас не допустить,
Саша голу не пропустить.
Виграєм чемпіонат стопроцентово,
Бо в Ваші ворота б'єм знов й знову!

  Потім невдалий матч 30 червня з Італією …Також почуття переповнювали , але вже трішки інші , та все ж команда з футболу для мене була і залишалась найкращою , найулюбленішою …вона стала для мене неначе рідною . Я знову зайшла на сторінку СаШо де написала  наступне :
   «Олександре , завдяки Вам та й усій команді  Україна відчула , що ми сильна нація , дружня , що українці в змозі побороти усіх. Звичайно,  рахунок 3:0 не дуже втішає , але ми повинні також навчитись програвати, тим паче коли просто Фортуна вирішила такий рахунок. Я хочу звернутися до усієї команди – Ви найкращі !!!Ви з’єднали 47  млн. сердець , які в моменти матчу бились і молились за Вас!!! Навіть після матчу Україна – Італія ( не знаю як в центрі міста , але там де я живу ) багато людей скандували Україна forever!! І ми дійсно були гордими , що живемо у цій державі , що ми українці! І це було неперевершено ! Велике спасибі !!! Щасти Вам  в усьому!»
                                                                                         
    Там було стільки побажань , що виграти було просто не можливо , але я вірила у перемогу. ...І ось мені зателефонували.. Ура !!! Я виграла !!!  Одна з Кіровограда ! Тільки чомусь я вважала , що СаШо вибрав один із моїх віршів , але йому більше сподобалось інше побажання. ОЛЕКСАНДРЕ  THANK YOU VERY MACH!!! 

    Нарешті я в Києві  ! Сонечко було дуже привітним і зустріло мене ніжними своїми промінчиками. Зустріч відбувалася у ресторані готелю «Русь» , залі «Венеція» , що знаходиться неподалік  від чарівного  Хрещатика на вулиці Госпітальній. Коли я підійшла ближче до готелю , з правого боку  побачила великий стадіон,  на якому , мабуть ,  наші частенько забивають м’ячі  у ворота суперників.
    У залі  де відбувалася  церемонія вручення призів,   була напрочуд гарна атмосфера., в залі , окрім переможців,  були також присутні представники ЗМІ. Та найголовнішими гостями були вони – команда , яка довела , що з українським футболом треба рахуватися , що наш футбол один з восьми найкращих у світі !  Увійшовши до  ресторану можна було побачити Олега Блохіна , який,  розмовляючи з  незнайомими мені людьми,   курив сигарету « за компанію».Саму залу урочисто прикрасили синьо-блакитними кульками та надувними м’ячами . Футболісти приїжджали здебільшого на авто , динамівці ж приїхали на фірмовому (ну просто супер фірмовому ) автобусі , а останнім завітав Ващук ( на чому він приїхав не встигла побачити бо була вже у готелі.) Особливо були помітними у ресторанні  Г. Суркіс, М. Калініченко , А. Русол,   А. Несмачний , А. Тимощук , А. Воронін,  А. Гусін , О. Гусєв, А.Бєлік, та багато інших класних гравців.
    На жаль футболісти прийшли не всі  , та й ті що завітали на вручення призів довго не затримались ( у них якраз були тренування перед матчем ). Наприклад , мені замість О.Шовковського , який не був присутній у залі через те , що він занедужав , вручав подарунки головний тренер національної збірної з футболу ! Це було дійсно круто !!! (але як я  хотіла побачити Сашка...) Але все ж я йому неймовірно  вдячна , і за подарунки , і за  чудові ( чи як зараз модно – кайфові) відчуття перемоги та гордості за нашу Україну.
   А потім була концертна програма  з купою запитань про футбол та розповідей анекдотів про цей чудовий вид спорту. Коли я прочитала присутнім у залі  свої вірші , то почула слова ведучого , які пам’ятаю і зараз : « Но после такого Саша обязан был с тобой познакомиться»…

-1

5

Олександре !!! Протягом усього часу мого захоплення футболом, саме Ви були, є і будете моїм улюбленим гравцем!!! Я навіть в минулому році в акції, організованою ФФУ та Укртелекомом "Підтримай улюбленого гравця" , виграла підключення до інету саме завдяки Вам!!!! Але, нажаль, Ви не змогли бути на поздоровленні через хворобу.  Тож, я маю велику надію, що моя мрія(при чому найбільша мрія) -зустрітися з моїм улюбленим гравцем зможе втілитися саме в такій чудовій акції, яку підготував Фан-клуб Динамо!!!
Перед тим, як почати розповідати, чому саме Ви стали моїм улюбленим гравцем, я почну з того, що для мене одними з найголовніших цінностей у житті є підтримка та віра. Футболом я почала захоплюватися не дуже давно, а саме, на Чемпіонаті світу.Мабуть, саме ці 2 пріорітети-підтримка і віра нам допомогли пройти до 1/4 фіналу, і стати країною, яка проводитиме ЧЄ 2012! Адже підтримку дарують вболівальники, а віру-команда! Олександр Шовковський -це перш за все людина,яка подарувала велику кількість позитивних емоцій граючи стільки років у Динамо та у збірній, людина,яка , намагається себе вдосконалювати, вчитися чомусь новому та показувати суперові воротарські здібності! Звісно, іноді щось не получається так , як би хотілося нам усім, але...Фортуна -це щось загадкове і хочеться лише сказати, що ми повинні також навчитись програвати , хоча це і складно. І я хочу написати декілька авторських віршів, які я написала для улюбленого гравця:

Пусть лучик зимою согреет Ваш дом
И счастье рекою пусть льется,
А жизнь будет яркой, как красочный дом
И солнце пускай улыбнется.

Играйте, ловите, Вы-лучший игрок!
И, знайте, мы Вас ценим очень.
Готовы поддерживать Вас каждый год
Держать кулачки дни и ночи!

0

6

Если честно, то я люблю Шовковского. Именно люблю - нежно и уважительно. Я просыпаюсь с мыслью о нем каждое утро, но это не навязчивое видение, а паралелльное пробуждение во мне чего-то теплого и надежного, чего-то, что делает меня уверенной в себе и самодостаточной. Только позже, когда сознание открывает для себя утренний окружающий мир, я могу дать имя это чему-то - Саша... Говорить об этом можно много, но нужно ли. Обилие слов никогда не выразит полноту признаний - так и ему при встрече не смогла сказать ничего, кроме вежливого и успокаивающего обращения на "вы". Люблю тебя, Саша, люблю. И живу твоим примером, ведь не зря ты столько выстрадал - ты в ответе за тех, кого приручил...

0

7

Гы...Олег Гусев.....мойкумир..нет не кумир...идеал...нет не идеал..все вместе..не хотю розкрывать все карты.....

0

8

Клебер и Родриго. Хоть они  и не иделы, но их игра мне импонирует.

0

9

indigo Красиво то как написано! Прям до слез!

Мой любимый игрок в Динамо во все времена был есть и будет - ОЛЕГ БЛОХИН. Теперь - тренер национальной сборной. Для меня Блохин - это надежность, это стремление вперед, это успех и победа!

0

10

katrin написал(а):

Олеже, щоночі хтось думає про тебе перед тим, як заснути. Для когось ти означаєш цілий світ. Хтось міг би не народитися, але народився заради тебе. Ти –особливий і унікальний. Хтось, про чиє існування ти навіть не здогадуєшся, любить тебе. Ти заслуговуєш на те, щоб бути щасливим!

бла-бла-бла....но красиво...й на рідній мові.....+

0

11

Бабуля написал(а):

Мой любимый игрок в Динамо во все времена был есть и будет - ОЛЕГ БЛОХИН. Теперь - тренер национальной сборной. Для меня Блохин - это надежность, это стремление вперед, это успех и победа!

Дык блохин еще и очень импозантный мужчина! И умница - как скажет че-нить, залюбуешься! :lol:

0

12

vien написал(а):

бла-бла-бла....но красиво...й на рідній мові.....+

а куда же без этого ;) обязательно нужно что-то приукрасить!

0

13

Не могу выделить одного игрока в таком великом клубе,в каждом поколении у меня были идеалы нашего клуба,к примеру Колотов в период 60ых,Блохин,Буряк,Заваров-период 70ых вплоть до конца 80ых.Лужный,Ребров,Головко,Шовсковский,Шевченко-новая эра.
Из легионеров за всю историю клуба могу выделить Белькевича,Хацкевича,Каладзе-хотя считают их скорее за своих.
На данный момент наша школа деградировала,в чем вина в целом самих игроков,пример тот же любимчик гламурных девок Миля,Алиев.
Михалик и Гусев-результаты работы,и как можно меньше пиара на свое имя,ребята бойцы.Пока все.

+1

14

Мне давно нравиться игра гусева он лучший и в Динамо и в украине я уверен что он возьмет кубок лучшего игрока украины этого года!!!

0

15

ПРИВЕТ ВСЕМ.
МОЙ КУМИР ОЛЕГ ПРОТАСОВ.
ЕЩЁ С ТЕХ ВРЕМЁН КОГДА
ОН ИГРАЛ В ДНЕПРЕ. НО ОПИСАТЬ
ЭТО ТАК КАК ВЫ ЭТО ДЕЛАЕТЕ 
НЕМОГУ. ИМЕЮ В КОЛЕКЦИИ
КУЧУ АВТОГРАФОВНА ФОТО, МЯЧЕ,
ФУТБОЛКЕ, ПРОГРАМКАХ И
СПРАВОЧНИКАХ. ВЫРЕЗКИ ИЗ ГАЗЕТ
С 1983 ПО 1989 ГОД. ВСЯКУЮ
ИНТЕРЕСНУЮ ИНФОРМАЦИЮ...

0

16

Мой динамовский кумир - Милевский Артем. Патаму что он - класный! Савершенна обезбашеный на поле и вобще! И очинь харашо выглядит. всегда
Разви плохо, кагда чилавек харашо выглядит?

0

17

мой динамовский кумир - супер фан парамон, от него такой шмон.

0

18

Честно говоря смотрю вас только когда с Шахтером играете.
Мой кумир - один из ваших фанов )))

0

19

Мой герой…                   :D

1.
Ночь на город опустилась
День прошел –
Зажглись огни,
На проспектах и бульварах
Ярко светят фонари.

Я сижу в своей
Квартире,
Наслаждаюсь тишиной.
Лишь диджей в прямом эфире
Завывает под луной.

Я грущу
И тихо плачу –
Вспоминаю о тебе
Образ твой,
Мой сладкий мачо
Вижу я всегда во сне.

На стене висят плакаты,
А в столе фотоальбом.
В нём твои автопортреты,
Мой хороший, весь ты в нём!

А еще в моих желаньях,
Тайных письмах,
Нежных снах…
Ты предел моих мечтаний
В волшебстве любви – ты маг!!

2.
Я помню в первый раз
Тебя увидела –
И обалдела я сперва…
Но, потом я разглядела
И влюбилась до предела!!

Ты шёл так не спеша
По парку –
Глазели люди на тебя,
Дети прятались за арку,
Разбегалась живность вся.

Проходя – цеплял башкою
Трехэтажные дома,
Рост твой – классный,
Я не скрою –
Поразил он и меня.

Я спросила у прохожих:
« Кто такой, красавчик этот?»
Мне сказали:
«Футболист».
А я думала артист!

Ведь с твоею красотой
Покорять только эстраду,
Петь дуэтом с Лободой,
Получать только награды!

3.
В тебе мне всё буквально
Нравится:
Рост и ноги,
Плечи и живот,
На лице же выделяется
Как у Анджи Джоли – рот.

Эти губы как в рекламе
«Экстра Шайн» от Мэйбеллин.
Струятся кудри за ушами –
Пусть даже он и не блондин!

Вот, смотрю я на плакаты,
Убеждаюсь я опять:
Тела, краше, чем у Саши
Во всем  мире не сыскать!

Взять хотя бы эту попу –
Просто зависть Дженни Лопес,
До чего же хороша…
Но, всё же главное – душа!

Парень он – ранимый, нежный,
Слова бранного не скажет.
Главное – его не злить
(Или вовремя свалить),
А то может он побить!

Вот такой крутой
Мой милый,
Добрый, умный,
И красивый,
Сексуальный и с душой –
Мой пожизненный герой.

… Вот опять в квартире тихо…
Захрапел даже диджей.
Я сижу и плачу дико:
РЫБКА, приезжай скорей!!

0

20

Мой любимый-Олежка Гусев!и етим все сказано;)

0

21

мля!читаю ету тему и ржууу!

0

22

Всем привет! Для меня есть один клуб, за который я болею, понятно какой:) В этом клубе во все времена были звёзды, в т. ч. и европейского и мирового уровня. Но мне запомнилась команда конца 90-х, так уж получилось, более ранние команды только на видео в записях. Так вот, именно команда, и все, все её игроки, от бессменного вратаря до суперсвязки в атаке. Какая была середина: Гусин, Калитвинцев, Максимов, Косовский... Очень нравилась та команда. Отдельного игрока, следуя заветам Валерия Васильевича, выделить не могу, ну все нравятся. Головко - Ващук в центре обороны, Лужный справа, сейчас  с ходу не вспомню кто играл слева, но не Несмачный. Атака Шевченко-Ребров - ну так в то время в мировом футболе таких связок единицы.
Беда была в том, что я только летом был в Украине, а постонно жил и живу в Подмосковье, и тут мог только читать коротко в "Футболе" колонку об украинском чемпионате, да смотреть Лигу чемпионов с Динамо. Так что желаемого количества информации о Динамо у меня не было, такая возможность есть только теперь. И печально видеть то, что сейчас в команде, несмотря на все заверения г-на Резо, результата пока нет... Сейчас в Динамо есть хорошие игроки, но нет игры, на мой взгляд. Сильно мною уважаемый Юрий Павлович, надеюсь сможет исправить ситуацию, и тогда, я смогу вновь назвать не одного любимого игрока, а всю команду!

0

23

У меня в Динамо есть очень много любимых игроков!Я даже не знаю,кого из них можно назвать кумиром,но большущий респект Бангуре и Гусеву!!!ИМХО они сейчас лучшие!!!И еще Реброву-он настоящая легенда Динамо!!!

0

24

ДА! Ребров _ лидер

0

25

vien написал(а):

ДА! Ребров _ лидер

только этот лидер уже в Рубине!

0

26

Всем привет)Мой любимый кумир в Динамо это Ребров)Хотя он ушел, но всеже)А сейчас очень полезно играет Гиоане!

0

27

Вотэтот человек Является моим кумиром навсегда))))))

0

28

)

0

29

Да мой любимый игрок Динамо тоже Рыбка! Я вот помню как я первый раз пошла на футбол... Когда к нам в город приехало Динамо. На воротах в этот день стоял Александр Рыбка. Я сразу обратила внимание на качественную игру высокого вратаря в зеленой футболке. И пусть в тот день работать ему много не пришлось, он все равно был лучшим! И пускай наша мелитопольская команда проиграла с разгромным счетом 4:0. Я све равно получила массу удовольствия от этого матча! Именно в этот день 23 сентября я узнала что есть такой замечательный Вратарь и просто Человек Александр Рыбка!  И именно после этого матча я влюбилась в столь замечательный вид спорта как Футбол. И я очень хочу поблагодорить этого великолепного вратаря за то что в чем то он поспособствовал, в привлечении моего интереса к этой игре!

0

30

Моы кумир это Артем Милевский. Он очень хорошый игрок. Очень }|{aль, что он сеuчас травмирован. С нетерпением жду его на поле! :cool:
http://oboi.net.sumy.ua/uploads/fotos/foto_2.jpg

0


Вы здесь » Динамо Киев » Игроки » Мой динамовский кумир