Динамо Киев

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Динамо Киев » Новости » Результаты жеребьевки 3-го квалификационного раунда Лиги чемпионов


Результаты жеребьевки 3-го квалификационного раунда Лиги чемпионов

Сообщений 1 страница 30 из 37

1

Результаты жеребьевки 3-го квалификационного раунда Лиги чемпионов- Evhen, Dynamomania.com

"Хафнарфьордур" (Исландия)/БАТЭ (Беларусь) - "Заглембе" (Польша)/"Стяуа" (Румыния)

"Тампере" (Финляндия)/"Левски" (Болгария) - "Астана" (Казахстан)/"Русенборг" (Норвегия)

"Спартак" Москва (Россия) - "Селтик" (Шотландия)

"Вердер" (Германия) - "Домжале" (Словения)/"Динамо" Загреб (Хорватия)

"Вентспилс" (Латвия)/"Зальцбург" (Австрия) - "Пюник" (Армения)/"Шахтер" (Украина)

"Аякс" (Голландия) - "Жилина" (Словакия)/"Славия" (Чехия)

"Валенсия" (Испания) - "Дебрецен" (Венгрия)/"Эльфсборг" (Швеция)

"Генк" (Бельгия)/"Сараево" (Босния-Герцеговина) - "Динамо Киев" (Украина) (первый матч - 1:2)

"Фенербахче" (Турция) - "Андерлехт" (Бельгия)

"Рейнджерс" (Шотландия)/"Зета" (Черногория) - "Црвена Звезда" (Сербия)/"Левадия" (Эстония)

"Тулуза" (Франция)- "Ливерпуль" (Англия)

"Бенфика" (Португалия)- "Копенгаген" (Дания)/"Бейтар" (Израиль)

"Лацио" (Италия) - "Динамо" Бх (Румыния)

"Спарта" (Чехия) - "Арсенал" (Англия)

"Цюрих" (Швейцария) - "Бешикташ" (Турция)/"Шериф" (Молдова)

"Севилья" (Испания) - АЕК (Греция)

Первые матчи состоятся 14/15 августа, вторые - 28/29 августа

Ну как вам жереб?!

0

2

- Ігорю Михайловичу, якою була ваша перша реакція на результати жеребкування для київського «Динамо»?

- Спокійною. Результат не найгірший. Гадаю, якщо ми хочемо грати в груповому турнірі Ліги чемпіонів, якщо ставимо перед собою амбіційні цілі, то повинні проходити цих суперників. Тим більше, якщо врахувати наш досвід виступу в єврокубках та цьогорічне посилення команди.

Сподіваюсь, що наша команда приведе себе зараз в порядок, і допрацює те, що потрібно допрацювати. Ми повинні зробити все можливе, щоб подолати цей етап та потрапити до Ліги чемпіонів.

- Будучи президентом київського «Динамо», Григорій Суркіс напередодні жеребкування нерідко вгадував майбутніх суперників. Скажіть. Ви не намагались вчинити аналогічним чином?

- Після минулого року я вирішив не займатись цим. Тому що я «витягнув» грізний турецький «Фенрбахче».

- Чи запланована зустріч із представниками бельгійського чи боснійського клубів?

- Щойно розмовляв із президентом «Генка». Він повен оптимізму, що їм удасться наверстати пропущене в першому матчі з «Сараєво» та пройти до наступного кола. Ми обмінялись реквізитами, я побажав їм удачі.

До речі, гадаю, Дем’яненко особисто повинен бути присутнім 8 серпня на матчі «Сараєво» – «Генк» у Боснії та робити висновки. Можливо, ще хтось із спеціалістів поїде з головним тренером.

- Чи має значення для нашої команди той факт, що перший матч відбудеться на виїзді?

- Як показала практика минулого року, у принципі особливого значення це немає. Але у той же час історію з «Тюном» позаминулого року пам’ятаєте? Тут виходить, що начебто і має. Тому я би сказав так: потрібно в двох матчах, а це 180 хвилин, а, можливо, і більше – із додатковим часом, віддавати всі свої сили перемозі. Нелише тому, що цього року команді виповнюється 80 років і ми готуємо свято з цього приводу, а й для того, щоб потішити наших уболівальників черговою футбольною європейською осінню, більш успішною, ніж минулого року. Ось такі завдання та цілі стоять перед командою.

- На скільки вас непокоїть не зовсім удалий старт київського «Динамо» в чемпіонаті України?

- У нас ще є час набрати певні кондиції. Єврокубковим матчам передують два матчі в чемпіонаті країни. Перш за все, це важка гра з «Дніпром» і така ж із запорізьким «Металургом». От і в цих матчах потрібно скинути психологічний вантаж невдач минулого року в Лізі чемпіонів, потрібно спокійно виходити на поле і проявляти свою майстерність та свій клас.

Команда київського «Динамо» укомплектована. Так, є у нас відчутні втрати – травми Юссуфа та Мілевського. Але не дивлячись ні на що, у цих найближчих іграх команда зобов’язана показати той рівень футболу, який дозволить їй пройти того чи іншого суперника. Це моє побажання і команді, і тренерам.

- На жеребкуванні ви, звичайно, поспілкувались зі своїми колегами з інших клубів. Скажіть, до київського «Динамо» і надалі шанобливе ставлення в Європі як до команди високого рівня?

- Абсолютно. Нас і надалі і поважають, і побоюються. Усі, з ким мені довелось спілкуватись, зокрема з представниками турецького «Фенербахче» і з генеральним директором московського «Спартака» Сергієм Шавло, в один голос стверджували: «Тільки би не випало нам київське «Динамо»!

Наша команда, як і раніше, користується популярністю в Європі. А спади, падіння бувають у будь-якої команди, навіть у найсильнішої та найіменитішої. Хіба не свідчить про повагу до нашого клубу, наприклад, той факт, що в гості до нас на 80-річчя київського «Динамо» приїде такий великий клуб, як «Мілан». Але, з іншого боку, ми розуміємо, що право на шанобливе ставлення до себе в Європі потрібно доводити щодня.

wwwfcdynamo.kiev.ua

0

3

эт не мясо...и даже не турки..не наю даже радоватся или плакать

0

4

vien написал(а):

эт не мясо...и даже не турки..не наю даже радоватся или плакать

должны проходить, не дай бог не пройдут, тогда все будем плакать

0

5

vfgb88 написал(а):

тогда все будем плакать

у меня на них слёз не хватит! ;)
А вообще думаю проходимый соперник.....Вот например Спартаку меньше павезло. Ведь Селтик кусучый соперник!

0

6

Я думаю - как Шахтеру так и нам жостались проходные соперники. Я уж даже не знаю, кем это надо быть, чтоб  не пройти.  :cool:

0

7

Бабуля написал(а):

Я уж даже не знаю, кем это надо быть, чтоб  не пройти.

о да. Хотя я б была рада что б Шахтёр не прошёл...ну это так......
А про Динамо и говорить нечего! Только победы!!!!!!

0

8

Бабуля написал:
Я уж даже не знаю, кем это надо быть, чтоб  не пройти.

Нужно быть Динамо или Шахтером. Опыт имеется.

0

9

vikniksor написал(а):

Опыт имеется.

тихо...нуно разнообразие..по ходу віходим на боснию....что-то да будет

0

10

vien написал(а):

по ходу віходим на боснию....

вроде на них.....но ещё игра.....

0

11

Думаю все-таки что и мы пройдем и Шахтер. Но дальше на этот раз пройдем мы  :P  А то уж совсем несправедливо.

0

12

Бабуля написал(а):

Думаю все-таки что и мы пройдем и Шахтер

Вчерашняя игра заставляет усомнится, к большому сожаленью

Бабуля написал(а):

Но дальше на этот раз пройдем мы

Знать бы на когда выход на пик формы в этом году запланирован

0

13

vfgb88 написал(а):

заставляет усомнится, к большому сожаленью

Да это пожизненноо - расслабься.
Все пройдет - и печаль и радость...

0

14

Бабуля написал(а):

Да это пожизненноо - расслабься.
Все пройдет - и печаль и радость...

Чего-то в последние годы одна печаль...

0

15

Как и ожидалось,мы вышли на ФК "Сараево".
Сматрела матч - ну скучнее не бывает!!!!!
ФК "Сараево" - "Генк" 0:1 (первый матч - 2:1)

0

16

Катюша написал(а):

Сматрела матч

И какое впечатление от Сараево?

0

17

Катюша написал(а):

Сматрела матч - ну скучнее не бывает!!!!!

ну, значит нам ничего не угрожает  :rolleyes:

0

18

Бабуля написал(а):

ну, значит нам ничего не угрожает

кроме игры Динамо, ничто

0

19

vfgb88 написал(а):

Бабуля написал:
ну, значит нам ничего не угрожаеткроме игры Динамо, ничто

:lol:  :lol:  :lol:
А теперь скажите мне - когда квалификация у нас блин  :mad:

0

20

Бабуля написал(а):

А теперь скажите мне - когда квалификация у нас блин

Первые матчи состоятся 14/15 августа, вторые - 28/29 августа -  вот в этих приделах!!!!

vfgb88 написал(а):

кроме игры Динамо, ничто

о ,да! Кстати игра Сараево чем-то похожа на сегоднишнею игру Динамо!!!!! Они в похожий матч пропустили,как мы от Днепра!!!!

0

21

Скориставшись паузою між іграми чемпіонату, наставник «Динамо» Анатолій Дем’яненко вилетів до Боснії, відвідавши матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Сараєво» (Боснія) – «Генк» (Бельгія). Дзвінок кореспондента wwwfcdynamo.kiev.ua застав Анатолія Васильовича на шляху із Борисполя до Києва.

- Повертатись із Сараєво довелось транзитом через Відень, - розповідає тренер «Динамо». – Тому прибув до Києва лише у четвер вдень. Їду в Конча-Заспу, через кілька годин розпочнеться вечірнє тренування.

- Із якими враженнями повертаєтесь із Сараєво?
- Наш майбутній суперник – добротна команда. Амбіційна, добре вмотивована, б’ється до останньої хвилини. Яскравих зірок на полі не помітив, але за рахунок характеру боснійці зуміли відстояти необхідний рахунок. Наприкінці гри «Генк» усією командою пішов атакувати. «Сараєво» контратакувало та могло забити. У цілому, бельгійці виглядали краще.

- Кого можете виокремити у складі майбутнього суперника «Динамо»?
- Сподобався нападаючий Ращич. Фактурний гравець, зростом за метр дев’яносто. Переважно захисники сильно вибивали м’яч, а він нав’язав силову боротьбу, із якої часто виходив переможцем.

- Вийти у третій раунд могли обидві команди. Ви віддавали комусь перевагу?
- Ще до жеребкування говорив, що ми завжди ставимо серйозні завдання в Лізі чемпіонів, на шляху до неї ми повинні обігравати будь-якого суперника. Нам не варто недооцінювати «Сараєво». Команда, яка пройшла другу команду Бельгії, заслуговує поваги.

- Як «Динамо» готується до матчу із запорізьким «Металургом»?
- У середу та четвер дворазові тренування, а напередодні зустрічі обов’язково проведемо загальнокомандне зібрання.

- Хто вийшов із лазарету?
- Майкл, який пропустив матч із «Дніпром» уже готується в загальній групі. ІЗ дня в день до неї увійде Артем Мілевський. Перш ніж зіграти за першу команду, йому доведеться набирати форму в дублі. Юссуф і надалі тренується за індивідуальною програмою.

wwwfcdynamo.kiev.ua

0

22

vfgb88 написал(а):

ІЗ дня в день до неї увійде Артем Мілевський. Перш ніж зіграти за першу команду, йому доведеться набирати форму в дублі.

Ну это он всегда их туда отправляет!

vfgb88 написал(а):

У середу та четвер дворазові тренування, а напередодні зустрічі обов’язково проведемо загальнокомандне зібрання.

вот что даст этот сбор команды?! может они им мозки вправят и они выйграют наконец?!

vfgb88 написал(а):

Наш майбутній суперник – добротна команда

а мы?!
никто не спорит,что команда нормальная,но она проходимая!!!!!!!!!

0

23

Катюша написал(а):

Ну это он всегда их туда отправляет!

там ему и место

0

24

vien написал(а):

Ну тогда может лучше в Торино...

0

25

"Динамо" подало заявку на кваліфікацію Ліги чемпіонів
10 серпня 2007

«Динамо» подало заявку на 3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, де нашим суперником виступить боснійський клуб «Сараєво». До списку «А» входить 25 гравців, до списку «В» («молодіжний») – 6.

Подаємо повну заявку команди.

Список «А»

Воротарі

1. Олександр Шовковський
21. Тарас Луценко

Захисники

3. Папе Діакате
4. Тіберіу Гіоане
7. Карлос Корреа
26. Андрій Несмачний
27. Владислав Ващук
32. Горан Гавранчич
44. Родріго
81. Мар'ян Маркович

Півзахисники

8. Валентин Белькевич
10. Ісмаель Бангура
14. Руслан Ротань
15. Діого Рінкон
17. Тарас Михалик
20. Олег Гусєв
30. Бадр Ель-Каддурі
36. Мілош Нінкович
37. Айіла Юсcуф

Нападаючі

5. Сергій Ребров
9. Клебер
11. Майкл
16. Максим Шацьких
25. Артем Мілевський
88. Олександр Алієв

Список «В»

Воротар

55. Олександр Рибка

Захисники

24. Віталий Федорів
98. Олег Допілка

Півзахисники

29. Віталій Мандзюк
99. Микола Морозюк

Нападаючий

78. Володимир Лисенко

Перший матч проти «Сараєво» динамівці проведуть 15 серпня в Боснії і Герцеговині, матч-відповідь - 29 серпня уже в Києві.

wwwfcdynamo.kiev.ua

0

26

Без дірі в обороне №32 никак обойтись нельзя.  :(

0

27

"Динамо" Киев подало заявку на 3-й квалификационный раунд ЛЧ

"Динамо" подало заявку на 3-й квалификационный раунд Лиги чемпионов, где киевский клуб сыграет с "Сараево". В список "А" входит 25 игроков, в список "В" – 6, сообщает официальный сайт "Динамо".

Список "А": вратари: Александр Шовковский, Тарас Луценко; защитники: Папе Диакате, Тибериу Гиоане, Карлос Корреа, Андрей Несмачный, Владислав Ващук, Горан Гавранчич, Родриго, Марьян Маркович; полузащитники: Валентин Белькевич, Исмаэль Бангура, Руслан Ротань, Диого Ринкон, Тарас Михалик, Олег Гусев, Бадр Эль-Каддури, Милош Нинкович, Айила Юсcуф; нападающие: Сергей Ребров, Клебер, Майкл, Максим Шацких, Артём Милевский, Александр Алиев.

Список "В": вратари: Александр Рыбка, защитники: Виталий Федорив, Олег Допилка; полузащитники: Виталий Мандзюк, Николай Морозюк; нападающий: Владимир Лысенко.

10 августа, пятница. 21:34
Источник: Официальный сайт ФК "Динамо" (Киев)

0

28

вроде ничего новенького

0

29

Бабуля написал(а):

В сравнении с Мандзюком, только негативный опыт и рост. Но мужика нужно продавать... Как бы из этой выставки продажи не получилась большая кака.

0

30

Anatoliy написал(а):

мужика нужно продавать

и как можно скорее - затянувши время мы уже имеем вред и для него и для команды
да и наверное поздно уже. Когда начал волынить - уже очень трудно войти в нормальную колею.

0


Вы здесь » Динамо Киев » Новости » Результаты жеребьевки 3-го квалификационного раунда Лиги чемпионов